Fëmijë

32 Produkte

per page
Set Descending Direction
 1. VICHY - CAPITAL SOLEIL Qumesht mbrojtes spf 50+, rezistent ndaj ujit, 300ml
  VICHY - CAPITAL SOLEIL Qumesht mbrojtes spf 50+, rezistent ndaj ujit, 300ml
  Special Price 2 880 Lekë Regular Price 3 600 Lekë
 2. VICHY - Sprej me mbrojtje spf 50+ rezistente ndaj ujit, 200ml
  VICHY - Sprej me mbrojtje spf 50+ rezistente ndaj ujit, 200ml
  Special Price 2 880 Lekë Regular Price 3 600 Lekë
 3. Avène Qumësht mbrojtës me filtra minerale SPF 50+ 100 ml
  Avène Qumësht mbrojtës me filtra minerale SPF 50+ 100 ml
  Special Price 2 100 Lekë Regular Price 3 000 Lekë
 4. Avène Fluid mbrojtës me filtra minerale SPF 50+ 40 ml
  Avène Fluid mbrojtës me filtra minerale SPF 50+ 40 ml
  Special Price 1 960 Lekë Regular Price 2 800 Lekë
 5. Avène Spraj mbrojtës për fëmijët SPF 50+ 200 ml
  Avène Spraj mbrojtës për fëmijët SPF 50+ 200 ml
  Special Price 2 380 Lekë Regular Price 3 400 Lekë
 6. Avène Qumësht mbrojtës SPF 50+ për fëmijët 250 ml
  Avène Qumësht mbrojtës SPF 50+ për fëmijët 250 ml
  Special Price 2 380 Lekë Regular Price 3 400 Lekë
 7. Avène Sun Stick SPF 50+ për zona të ndjeshme 8 gr
  Avène Sun Stick SPF 50+ për zona të ndjeshme 8 gr
  Special Price 1 400 Lekë Regular Price 2 000 Lekë
 8. Avène Krem dielli SPF 50+ për fytyrën dhe trupin 150 ml
  Avène Krem dielli SPF 50+ për fytyrën dhe trupin 150 ml
  Special Price 2 100 Lekë Regular Price 3 000 Lekë
 9. FREZYDERM - Krem dielli me ngjyre me prekje te mendafshte SPF 50+, 50ml
  FREZYDERM - Krem dielli me ngjyre me prekje te mendafshte SPF 50+, 50ml
  Special Price 2 240 Lekë Regular Price 2 800 Lekë
 10. FREZYDERM - Krem dielli per femije SPF 50+, 175ml
  FREZYDERM - Krem dielli per femije SPF 50+, 175ml
  Special Price 2 600 Lekë Regular Price 3 250 Lekë
 11. FREZYDERM - Krem per femije per kujdesin nga dielli SPF 25, 100ml
  FREZYDERM - Krem per femije per kujdesin nga dielli SPF 25, 100ml
  Special Price 1 480 Lekë Regular Price 1 850 Lekë
 12. Rilastil Spraj mbrojtës për bebe SPF 50+ 200 ml
  Rilastil Spraj mbrojtës për bebe SPF 50+ 200 ml
  Special Price 3 352 Lekë Regular Price 4 190 Lekë
 13. Rilastil Spraj mbrojtës transparent për bebe SPF 50+ 200 ml
  Rilastil Spraj mbrojtës transparent për bebe SPF 50+ 200 ml
  Special Price 2 688 Lekë Regular Price 3 360 Lekë
 14. La Roche-Posay Krem-xhel dielli për fëmijë SPF 50+ 250 ml
  La Roche-Posay Krem-xhel dielli për fëmijë SPF 50+ 250 ml
  Special Price 2 960 Lekë Regular Price 3 700 Lekë
 15. La Roche-Posay Qumësht mbrojtës për fëmijë SPF 50+ 100 ml
  La Roche-Posay Qumësht mbrojtës për fëmijë SPF 50+ 100 ml
  Special Price 2 880 Lekë Regular Price 3 600 Lekë
 16. La Roche-Posay Locion trupi për fëmijë SPF 50+ 100 ml
  La Roche-Posay Locion trupi për fëmijë SPF 50+ 100 ml
  Special Price 1 920 Lekë Regular Price 2 400 Lekë

32 Produkte

per page
Set Descending Direction
*Ne jemi duke punuar në mënyrë të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit për klientët tanë. Çdo koment ose sugjerim nga ana juaj vlen shumë per ne. Kështu qe mos harroni të na shkruani me email ose ne rrjetet sociale. Ju faleminderit për besimin tuaj. 😀