Buzë & Sy

Items 1-32 of 95

Page:

per page
Set Descending Direction
 1. JOUTH LAB - Krem i pigmentuar per syte, 15ml
  JOUTH LAB - Krem i pigmentuar per syte, 15ml
  Special Price 2 480 Lekë Regular Price 3 100 Lekë
 2. JOUTH LAB - Balsam buzesh hisratues dhe qetesues, 10ml
  JOUTH LAB - Balsam buzesh hisratues dhe qetesues, 10ml
  Special Price 792 Lekë Regular Price 990 Lekë
 3. APIVITA - Perkujdesje per buzet, 3.4g
  APIVITA - Perkujdesje per buzet, 3.4g
  Special Price 600 Lekë Regular Price 750 Lekë
 4. APIVITA - Perkujdesje per buzet me nuance bordo, 4.4g
  APIVITA - Perkujdesje per buzet me nuance bordo, 4.4g
  Special Price 600 Lekë Regular Price 750 Lekë
 5. APIVITA - Perkujdesje per buzet me nuance te ngjyres kafe, 4.4g
  APIVITA - Perkujdesje per buzet me nuance te ngjyres kafe, 4.4g
  Special Price 600 Lekë Regular Price 750 Lekë
 6. APIVITA - Krem me veti anti age me polifenole rrushi per syte, 15ml
  APIVITA - Krem me veti anti age me polifenole rrushi per syte, 15ml
  Special Price 3 520 Lekë Regular Price 4 400 Lekë
 7. APIVITA - Krem per shenjat e para te lodhjes per syte, 15ml
  APIVITA - Krem per shenjat e para te lodhjes per syte, 15ml
  Special Price 3 040 Lekë Regular Price 3 800 Lekë
 8. APIVITA - Xhel per konturin e syve me efekt ftohes kunder rratheve te zinj, 15ml
  APIVITA - Xhel per konturin e syve me efekt ftohes kunder rratheve te zinj, 15ml
  Special Price 2 000 Lekë Regular Price 2 500 Lekë
 9. APIVITA - Maske per syte me ginko biloba kunder rratheve te eret, 2x2ml
  APIVITA - Maske per syte me ginko biloba kunder rratheve te eret, 2x2ml
  Special Price 400 Lekë Regular Price 500 Lekë
 10. Sesderma Krem lifting për zonën e syve 15 ml
  Sesderma Krem lifting për zonën e syve 15 ml
  Special Price 2 700 Lekë Regular Price 3 000 Lekë
 11. Sesderma Krem kundër plakjes së konturit të syve 15 ml
  Sesderma Krem kundër plakjes së konturit të syve 15 ml
  Special Price 2 970 Lekë Regular Price 3 300 Lekë
 12. Sesderma Balsam volumizues dhe mbushës për buzët 6 ml
  Sesderma Balsam volumizues dhe mbushës për buzët 6 ml
  Special Price 2 070 Lekë Regular Price 2 300 Lekë
 13. Sesderma Krem me retinaldehid për konturin e syve 15 ml
  Sesderma Krem me retinaldehid për konturin e syve 15 ml
  Special Price 3 150 Lekë Regular Price 3 500 Lekë
 14. Sesderma Krem antirrudhë për konturin e syve 15 ml
  Sesderma Krem antirrudhë për konturin e syve 15 ml
  Special Price 2 700 Lekë Regular Price 3 000 Lekë
 15. Sesderma Xhel që frenon shenjat e plakjes në konturin e syve 15 ml
  Sesderma Xhel që frenon shenjat e plakjes në konturin e syve 15 ml
  Special Price 3 240 Lekë Regular Price 3 600 Lekë
 16. Sesderma Ngjitëse me vitaminë C për konturin e syve 5x 4 ml
  Sesderma Ngjitëse me vitaminë C për konturin e syve 5x 4 ml
  Special Price 2 970 Lekë Regular Price 3 300 Lekë
 17. Sesderma Krem për konturin e syve me vitaminë C 15 ml
  Sesderma Krem për konturin e syve me vitaminë C 15 ml
  Special Price 2 880 Lekë Regular Price 3 200 Lekë
 18. LIERAC - SUNISSIME Krem mbrojtes i konturit te syve SPF 50+, 3g
  LIERAC - SUNISSIME Krem mbrojtes i konturit te syve SPF 50+, 3g
  Special Price 3 272 Lekë Regular Price 3 850 Lekë
 19. TEOXANE - Kujdes ushqyes dhe fryres per buzet, 15ml
  TEOXANE - Kujdes ushqyes dhe fryres per buzet, 15ml
  Special Price 2 520 Lekë Regular Price 2 800 Lekë
 20. TEOXANE - RHA Krem kunderr rrudhave per konturin e syve, 15ml
  TEOXANE - RHA Krem kunderr rrudhave per konturin e syve, 15ml
  Special Price 8 190 Lekë Regular Price 9 100 Lekë
 21. NEOSTARAT - Krem per syte me retinol 0.05%, 15ml
  NEOSTARAT - Krem per syte me retinol 0.05%, 15ml
  Special Price 4 720 Lekë Regular Price 5 900 Lekë
 22. Rilastil Krem antirrudhë për zonën përreth syve dhe buzëve 15 ml
  Rilastil Krem antirrudhë për zonën përreth syve dhe buzëve 15 ml
  Special Price 5 029 Lekë Regular Price 6 286 Lekë
 23. VICHY - Xhel hidratues dhe eleminues i rratheve te zinj per syte, 15ml
  VICHY - Xhel hidratues dhe eleminues i rratheve te zinj per syte, 15ml
  Special Price 2 240 Lekë Regular Price 2 800 Lekë
 24. Novexpert Krem për konturin e syve me vitaminë C 15 ml
  Novexpert Krem për konturin e syve me vitaminë C 15 ml
  Special Price 4 320 Lekë Regular Price 4 800 Lekë
 25. Novexpert Balsam ushqyes dhe volumizues për buzët 8 ml
  Novexpert Balsam ushqyes dhe volumizues për buzët 8 ml
  Special Price 2 250 Lekë Regular Price 2 500 Lekë
 26. Novexpert Krem antirrudhë për konturin e syve 15 ml
  Novexpert Krem antirrudhë për konturin e syve 15 ml
  Special Price 4 320 Lekë Regular Price 4 800 Lekë

Items 1-32 of 95

Page:

per page
Set Descending Direction
*Ne jemi duke punuar në mënyrë të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit për klientët tanë. Çdo koment ose sugjerim nga ana juaj vlen shumë per ne. Kështu qe mos harroni të na shkruani me email ose ne rrjetet sociale. Ju faleminderit për besimin tuaj. 😀