Deodorantë, Vajra & Parfume

Items 1-32 of 48

Page:

per page
Set Descending Direction
 1. GUAM - Vaji masazhues Balance, 150ml
  GUAM - Vaji masazhues Balance, 150ml
  Special Price 2 574 Lekë Regular Price 2 860 Lekë
 2. Nuxe Ujë i parfumuar jeshil 100 ml
  Nuxe Ujë i parfumuar jeshil 100 ml
  Special Price 2 860 Lekë Regular Price 4 400 Lekë
 3. Nuxe Deodorant i freskët dhe aromatik 50 ml
  Nuxe Deodorant i freskët dhe aromatik 50 ml
  Special Price 975 Lekë Regular Price 1 500 Lekë
 4. BIONIKE - DEFENCE Antidjerse ne trajt eroll oni pa kripera alumini, 50ml
  BIONIKE - DEFENCE Antidjerse ne trajt eroll oni pa kripera alumini, 50ml
  Special Price 873 Lekë Regular Price 970 Lekë
 5. BIONIKE - DEFENCE Antidjerse ne forme spraji 48h, 100ml
  BIONIKE - DEFENCE Antidjerse ne forme spraji 48h, 100ml
  Special Price 873 Lekë Regular Price 970 Lekë
 6. BIONIKE - DEFENCE Antidjerse ne trajte spraji mbrojtje 48h, 150ml
  BIONIKE - DEFENCE Antidjerse ne trajte spraji mbrojtje 48h, 150ml
  Special Price 873 Lekë Regular Price 970 Lekë
 7. BIONIKE - DEFENCE Antidjerse ne forme spraji,100ml
  BIONIKE - DEFENCE Antidjerse ne forme spraji,100ml
  Special Price 873 Lekë Regular Price 970 Lekë
 8. BIONIKE - DEFENCE Antidjerse roll on, 50ml
  BIONIKE - DEFENCE Antidjerse roll on, 50ml
  Special Price 873 Lekë Regular Price 970 Lekë
 9. BIONIKE - DEFENCE Deordorant per meshkuj roll on, 50ml
  BIONIKE - DEFENCE Deordorant per meshkuj roll on, 50ml
  Special Price 1 035 Lekë Regular Price 1 150 Lekë
 10. Korff Fluid kundër njollave SPF 50+ 50 ml
  Korff Fluid kundër njollave SPF 50+ 50 ml
  Special Price 3 024 Lekë Regular Price 3 780 Lekë

Items 1-32 of 48

Page:

per page
Set Descending Direction
*Ne jemi duke punuar në mënyrë të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit për klientët tanë. Çdo koment ose sugjerim nga ana juaj vlen shumë per ne. Kështu qe mos harroni të na shkruani me email ose ne rrjetet sociale. Ju faleminderit për besimin tuaj. 😀