Lëkurë atopike

16 Produkte

per page
Set Descending Direction
 1. CeraVe Krem ushqyes për duart 50 ml
  CeraVe Krem ushqyes për duart 50 ml
  Special Price 899 Lekë Regular Price 1 300 Lekë
 2. CeraVe Pastrues kremoz për lëkurë normale në të thatë 1000 ml
  CeraVe Pastrues kremoz për lëkurë normale në të thatë 1000 ml
  Special Price 2 610 Lekë Regular Price 2 900 Lekë
 3. CeraVe Pastrues kremoz për lëkurë normale në të thatë 473 ml
  CeraVe Pastrues kremoz për lëkurë normale në të thatë 473 ml
  Special Price 1 699 Lekë Regular Price 2 060 Lekë
 4. CeraVe Pastrues kremoz për lëkurë normale në të thatë 236 ml
  CeraVe Pastrues kremoz për lëkurë normale në të thatë 236 ml
  Special Price 1 399 Lekë Regular Price 1 550 Lekë
 5. CeraVe Pastrues vajor për lëkurë normale dhe shumë të thatë 473 ml
  CeraVe Pastrues vajor për lëkurë normale dhe shumë të thatë 473 ml
  Special Price 2 000 Lekë Regular Price 2 500 Lekë
 6. CeraVe Pastrues vajor për lëkurë normale dhe shumë të thatë 236 ml
  CeraVe Pastrues vajor për lëkurë normale dhe shumë të thatë 236 ml
  Special Price 1 632 Lekë Regular Price 2 040 Lekë
 7. URIAGE - Balm qetesues kunder kruarjes per foshnje, 200ml
  URIAGE - Balm qetesues kunder kruarjes per foshnje, 200ml
  Special Price 2 520 Lekë Regular Price 2 800 Lekë
 8. FREZYDER - Shampo per bebe, 300ml
  FREZYDER - Shampo per bebe, 300ml
  Special Price 1 330 Lekë Regular Price 1 663 Lekë
 9. FREZYDERM - Vaj trupi per foshnje dhe femije, 200ml
  FREZYDERM - Vaj trupi per foshnje dhe femije, 200ml
  Special Price 1 236 Lekë Regular Price 1 545 Lekë
 10. FREZYDERM - Lares ne trajte shkume per foshnje dhe femije, 150ml
  FREZYDERM - Lares ne trajte shkume per foshnje dhe femije, 150ml
  Special Price 1 264 Lekë Regular Price 1 580 Lekë
 11. Avène Ujë termal spraj 150 ml
  Avène Ujë termal spraj 150 ml
  Special Price 1 040 Lekë Regular Price 1 300 Lekë

16 Produkte

per page
Set Descending Direction
*Ne jemi duke punuar në mënyrë të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit për klientët tanë. Çdo koment ose sugjerim nga ana juaj vlen shumë per ne. Kështu qe mos harroni të na shkruani me email ose ne rrjetet sociale. Ju faleminderit për besimin tuaj. 😀