Lëkurë normale

14 Produkte

per page
Set Descending Direction
 1. URIAGE - Krem pastrues solid per foshnje, 100g
  URIAGE - Krem pastrues solid per foshnje, 100g
  Special Price 900 Lekë Regular Price 1 000 Lekë
 2. FREZYDER - Shampo per bebe, 300ml
  FREZYDER - Shampo per bebe, 300ml
  Special Price 1 330 Lekë Regular Price 1 663 Lekë
 3. FREZYDERM - Vaj trupi per foshnje dhe femije, 200ml
  FREZYDERM - Vaj trupi per foshnje dhe femije, 200ml
  Special Price 1 236 Lekë Regular Price 1 545 Lekë
 4. FREZYDERM - Lares ne trajte shkume per foshnje dhe femije, 150ml
  FREZYDERM - Lares ne trajte shkume per foshnje dhe femije, 150ml
  Special Price 1 264 Lekë Regular Price 1 580 Lekë
 5. Avène Ujë termal spraj 150 ml
  Avène Ujë termal spraj 150 ml
  Special Price 1 040 Lekë Regular Price 1 300 Lekë

14 Produkte

per page
Set Descending Direction
*Ne jemi duke punuar në mënyrë të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit për klientët tanë. Çdo koment ose sugjerim nga ana juaj vlen shumë per ne. Kështu qe mos harroni të na shkruani me email ose ne rrjetet sociale. Ju faleminderit për besimin tuaj. 😀