Lëkurë e thatë & shumë e thatë

Items 1-32 of 147

Page:

per page
Set Descending Direction
 1. CeraVe Krem rigjenerues për këmbët 88 ml
  CeraVe Krem rigjenerues për këmbët 88 ml
  Special Price 1 499 Lekë Regular Price 1 660 Lekë
 2. CeraVe Krem hidratues dhe eksfoliues për trupin 340 ml
  CeraVe Krem hidratues dhe eksfoliues për trupin 340 ml
  Special Price 2 499 Lekë Regular Price 3 100 Lekë
 3. CeraVe Krem hidratues dhe eksfoliues për trupin 177 ml
  CeraVe Krem hidratues dhe eksfoliues për trupin 177 ml
  Special Price 1 799 Lekë Regular Price 2 125 Lekë
 4. CeraVe Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë te thatë 1000 ml
  CeraVe Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë te thatë 1000 ml
  Special Price 3 150 Lekë Regular Price 3 500 Lekë
 5. CeraVe Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë te thatë 473 ml
  CeraVe Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë te thatë 473 ml
  Special Price 2 000 Lekë Regular Price 2 250 Lekë
 6. CeraVe Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë te thatë 236 ml
  CeraVe Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë te thatë 236 ml
  Special Price 1 499 Lekë Regular Price 1 900 Lekë
 7. CeraVe Krem ushqyes për duart 50 ml
  CeraVe Krem ushqyes për duart 50 ml
  Special Price 899 Lekë Regular Price 1 300 Lekë
 8. CeraVe Krem hidratues për lëkurë sensitive në të thatë 340 ml
  CeraVe Krem hidratues për lëkurë sensitive në të thatë 340 ml
  Special Price 1 999 Lekë Regular Price 2 360 Lekë
 9. CeraVe Krem hidratues për lëkurë sensitive në të thatë 177 ml
  CeraVe Krem hidratues për lëkurë sensitive në të thatë 177 ml
  Special Price 1 440 Lekë Regular Price 1 600 Lekë
 10. JOUTH LAB - Krem hidratues per lekurat e thata, 50ml
  JOUTH LAB - Krem hidratues per lekurat e thata, 50ml
  Special Price 2 552 Lekë Regular Price 3 190 Lekë
 11. APIVITA - Krem kunder plakjes per lekure te thate, 50ml
  APIVITA - Krem kunder plakjes per lekure te thate, 50ml
  Special Price 3 800 Lekë Regular Price 4 750 Lekë
 12. APIVITA - Krem per shenjat e para te plakjes per lekurat ethata, 50ml
  APIVITA - Krem per shenjat e para te plakjes per lekurat ethata, 50ml
  Special Price 3 280 Lekë Regular Price 4 100 Lekë
 13. APIVITA - Krem hidratues dite per lekurat e thata, 40ml
  APIVITA - Krem hidratues dite per lekurat e thata, 40ml
  Special Price 2 160 Lekë Regular Price 2 700 Lekë
 14. Sesderma Krem hidratues për dehidratimin kronik 50 ml
  Sesderma Krem hidratues për dehidratimin kronik 50 ml
  Special Price 3 600 Lekë Regular Price 4 000 Lekë
 15. Sesderma Serum kundër shenjave të plakjes 30 ml
  Sesderma Serum kundër shenjave të plakjes 30 ml
  Special Price 5 220 Lekë Regular Price 5 800 Lekë
 16. Sesderma Krem kundër plakjes së lëkurës 50 ml
  Sesderma Krem kundër plakjes së lëkurës 50 ml
  Special Price 5 040 Lekë Regular Price 5 600 Lekë
 17. Sesderma Krem kundër plakjes për lëkurë të thatë 50 ml
  Sesderma Krem kundër plakjes për lëkurë të thatë 50 ml
  Special Price 4 950 Lekë Regular Price 5 500 Lekë
 18. TEOXANE - Balm per rigjenerim te thelle, 30ml
  TEOXANE - Balm per rigjenerim te thelle, 30ml
  Special Price 4 788 Lekë Regular Price 5 320 Lekë
 19. URIAGE - Balm qetesues kunder kruarjes per foshnje, 200ml
  URIAGE - Balm qetesues kunder kruarjes per foshnje, 200ml
  Special Price 2 520 Lekë Regular Price 2 800 Lekë
 20. VICHY - NEOVADIOL Krem ridensifikues per lekura te thata, 50ml
  VICHY - NEOVADIOL Krem ridensifikues per lekura te thata, 50ml
  Special Price 4 320 Lekë Regular Price 5 400 Lekë
 21. VICHY - MINERAL 89 Koncentrat per rikuperim dhe mbrojtje, 30ml
  VICHY - MINERAL 89 Koncentrat per rikuperim dhe mbrojtje, 30ml
  Special Price 3 680 Lekë Regular Price 4 600 Lekë
 22. Novexpert Krem hipoalergjik për lëkurë të ndjeshme 30 ml
  Novexpert Krem hipoalergjik për lëkurë të ndjeshme 30 ml
  Special Price 2 610 Lekë Regular Price 2 900 Lekë
 23. Novexpert Maskë ultra ushqyese me 5 Omega 50 ml
  Novexpert Maskë ultra ushqyese me 5 Omega 50 ml
  Special Price 3 780 Lekë Regular Price 4 200 Lekë
 24. Novexpert Krem riparues ekstra i pasur për fytyrë të thatë 40 ml
  Novexpert Krem riparues ekstra i pasur për fytyrë të thatë 40 ml
  Special Price 5 040 Lekë Regular Price 5 600 Lekë
 25. Novexpert Serum hidratues dhe ushqyes me 5 Omega 30 ml
  Novexpert Serum hidratues dhe ushqyes me 5 Omega 30 ml
  Special Price 5 850 Lekë Regular Price 6 500 Lekë
 26. Novexpert Serum me acid hialuronik 30 ml
  Novexpert Serum me acid hialuronik 30 ml
  Special Price 5 850 Lekë Regular Price 6 500 Lekë
 27. Novexpert Krem antirrudhë për lëkurë normale në të thatë 40 ml
  Novexpert Krem antirrudhë për lëkurë normale në të thatë 40 ml
  Special Price 4 680 Lekë Regular Price 5 200 Lekë

Items 1-32 of 147

Page:

per page
Set Descending Direction
*Ne jemi duke punuar në mënyrë të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit për klientët tanë. Çdo koment ose sugjerim nga ana juaj vlen shumë per ne. Kështu qe mos harroni të na shkruani me email ose ne rrjetet sociale. Ju faleminderit për besimin tuaj. 😀