Lëkurë normale në të thatë

Items 1-32 of 157

Page:

per page
Set Descending Direction
 1. CeraVe Locion hidratues 52 ml
  CeraVe Locion hidratues 52 ml
  Special Price 2 099 Lekë Regular Price 2 270 Lekë
 2. CeraVe Locion hidratues SPF 25 52 ml
  CeraVe Locion hidratues SPF 25 52 ml
  Special Price 2 099 Lekë Regular Price 2 270 Lekë
 3. CeraVe Krem hidratues dhe eksfoliues për trupin 340 ml
  CeraVe Krem hidratues dhe eksfoliues për trupin 340 ml
  Special Price 2 499 Lekë Regular Price 3 100 Lekë
 4. CeraVe Krem hidratues dhe eksfoliues për trupin 177 ml
  CeraVe Krem hidratues dhe eksfoliues për trupin 177 ml
  Special Price 1 799 Lekë Regular Price 2 125 Lekë
 5. CeraVe Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë te thatë 473 ml
  CeraVe Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë te thatë 473 ml
  Special Price 2 000 Lekë Regular Price 2 250 Lekë
 6. CeraVe Krem ushqyes për duart 50 ml
  CeraVe Krem ushqyes për duart 50 ml
  Special Price 899 Lekë Regular Price 1 300 Lekë
 7. CeraVe Krem hidratues për lëkurë sensitive në të thatë 340 ml
  CeraVe Krem hidratues për lëkurë sensitive në të thatë 340 ml
  Special Price 1 999 Lekë Regular Price 2 360 Lekë
 8. CeraVe Krem hidratues për lëkurë sensitive në të thatë 177 ml
  CeraVe Krem hidratues për lëkurë sensitive në të thatë 177 ml
  Special Price 1 440 Lekë Regular Price 1 600 Lekë
 9. CeraVe Krem hidratues për lëkurë sensitive në të thatë 50 ml
  CeraVe Krem hidratues për lëkurë sensitive në të thatë 50 ml
  Special Price 899 Lekë Regular Price 1 200 Lekë
 10. CeraVe Pastrues kremoz make up-i për lëkurë normale në të thatë 236 ml
  CeraVe Pastrues kremoz make up-i për lëkurë normale në të thatë 236 ml
  Special Price 1 499 Lekë Regular Price 2 300 Lekë
 11. CeraVe Pastrues kremoz për lëkurë normale në të thatë 1000 ml
  CeraVe Pastrues kremoz për lëkurë normale në të thatë 1000 ml
  Special Price 2 610 Lekë Regular Price 2 900 Lekë
 12. CeraVe Pastrues kremoz për lëkurë normale në të thatë 473 ml
  CeraVe Pastrues kremoz për lëkurë normale në të thatë 473 ml
  Special Price 1 699 Lekë Regular Price 2 060 Lekë
 13. JOUTH LAB - Krem me SPF 30 korektues dhe mbulues, 50ml
  JOUTH LAB - Krem me SPF 30 korektues dhe mbulues, 50ml
  Special Price 2 952 Lekë Regular Price 3 690 Lekë
 14. JOUTH LAB - Krem hidratues per lekurat e thata, 50ml
  JOUTH LAB - Krem hidratues per lekurat e thata, 50ml
  Special Price 2 552 Lekë Regular Price 3 190 Lekë
 15. APIVITA - Krem per shenjat e para te plakjes per lekurat ethata, 50ml
  APIVITA - Krem per shenjat e para te plakjes per lekurat ethata, 50ml
  Special Price 3 280 Lekë Regular Price 4 100 Lekë
 16. Sesderma Krem hidratues për lëkurë me kapilarë dhe të irrituar 50 ml
  Sesderma Krem hidratues për lëkurë me kapilarë dhe të irrituar 50 ml
  Special Price 4 230 Lekë Regular Price 4 700 Lekë
 17. TEOXANE - Balm per rigjenerim te thelle, 30ml
  TEOXANE - Balm per rigjenerim te thelle, 30ml
  Special Price 4 788 Lekë Regular Price 5 320 Lekë
 18. La Roche-Posay Përkujdesje intensive hidratuese dhe qetësuese 40 ml
  La Roche-Posay Përkujdesje intensive hidratuese dhe qetësuese 40 ml
  Special Price 3 020 Lekë Regular Price 3 790 Lekë
 19. VICHY - NEOVADIOL Krem ridensifikues per lekura te thata, 50ml
  VICHY - NEOVADIOL Krem ridensifikues per lekura te thata, 50ml
  Special Price 4 320 Lekë Regular Price 5 400 Lekë
 20. VICHY - MINERAL 89 Koncentrat per rikuperim dhe mbrojtje, 30ml
  VICHY - MINERAL 89 Koncentrat per rikuperim dhe mbrojtje, 30ml
  Special Price 3 680 Lekë Regular Price 4 600 Lekë
 21. Novexpert Maskë ultra ushqyese me 5 Omega 50 ml
  Novexpert Maskë ultra ushqyese me 5 Omega 50 ml
  Special Price 3 780 Lekë Regular Price 4 200 Lekë
 22. Novexpert Krem riparues ekstra i pasur për fytyrë të thatë 40 ml
  Novexpert Krem riparues ekstra i pasur për fytyrë të thatë 40 ml
  Special Price 5 040 Lekë Regular Price 5 600 Lekë
 23. Novexpert Serum hidratues dhe ushqyes me 5 Omega 30 ml
  Novexpert Serum hidratues dhe ushqyes me 5 Omega 30 ml
  Special Price 5 850 Lekë Regular Price 6 500 Lekë
 24. Novexpert Serum me acid hialuronik 30 ml
  Novexpert Serum me acid hialuronik 30 ml
  Special Price 5 850 Lekë Regular Price 6 500 Lekë
 25. Novexpert Krem antirrudhë për lëkurë normale në të thatë 40 ml
  Novexpert Krem antirrudhë për lëkurë normale në të thatë 40 ml
  Special Price 4 680 Lekë Regular Price 5 200 Lekë

Items 1-32 of 157

Page:

per page
Set Descending Direction
*Ne jemi duke punuar në mënyrë të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit për klientët tanë. Çdo koment ose sugjerim nga ana juaj vlen shumë per ne. Kështu qe mos harroni të na shkruani me email ose ne rrjetet sociale. Ju faleminderit për besimin tuaj. 😀