Lekurë e yndyrshme

Items 1-32 of 86

Page:

per page
Set Descending Direction
 1. JOUTH LAB - Produkt qe thith dhe balancon yndyren, 12ml
  JOUTH LAB - Produkt qe thith dhe balancon yndyren, 12ml
  Special Price 2 752 Lekë Regular Price 3 440 Lekë
 2. APIVITA - Krem hidratues dite per lekurat mikse dhe te yndyrshme, 40ml
  APIVITA - Krem hidratues dite per lekurat mikse dhe te yndyrshme, 40ml
  Special Price 2 160 Lekë Regular Price 2 700 Lekë
 3. CAUDALIE - Bronzer kompakt mat, 10g
  CAUDALIE - Bronzer kompakt mat, 10g
  Special Price 2 799 Lekë Regular Price 3 110 Lekë
 4. Sesderma Krem-xhel hidratues dhe trajtues për lëkurë me akne 50 ml
  Sesderma Krem-xhel hidratues dhe trajtues për lëkurë me akne 50 ml
  Special Price 4 500 Lekë Regular Price 5 000 Lekë
 5. VICHY - MINERAL 89 Koncentrat per rikuperim dhe mbrojtje, 30ml
  VICHY - MINERAL 89 Koncentrat per rikuperim dhe mbrojtje, 30ml
  Special Price 3 680 Lekë Regular Price 4 600 Lekë
 6. Novexpert Xhel purifikues për lëkurë normale në mikse 30 ml
  Novexpert Xhel purifikues për lëkurë normale në mikse 30 ml
  Special Price 2 925 Lekë Regular Price 3 250 Lekë
 7. Novexpert Serum me acid hialuronik 30 ml
  Novexpert Serum me acid hialuronik 30 ml
  Special Price 5 850 Lekë Regular Price 6 500 Lekë
 8. Avène Fluid mbrojtës SPF 30 50 ml
  Avène Fluid mbrojtës SPF 30 50 ml
  Special Price 1 960 Lekë Regular Price 2 800 Lekë
 9. Avène PhysioLift Krem zbutës 30 ml
  Avène PhysioLift Krem zbutës 30 ml
  Special Price 4 160 Lekë Regular Price 5 200 Lekë
 10. Avène A-Oxitive Serum antioksidant mbrojtës 30 ml
  Avène A-Oxitive Serum antioksidant mbrojtës 30 ml
  Special Price 4 320 Lekë Regular Price 5 400 Lekë
 11. Avène Cleanance Emulsion hidratues me SPF 30 40 ml
  Avène Cleanance Emulsion hidratues me SPF 30 40 ml
  Special Price 2 170 Lekë Regular Price 3 100 Lekë
 12. Avène Cleanance Krem kundër imperfeksioneve 30 ml
  Avène Cleanance Krem kundër imperfeksioneve 30 ml
  Special Price 2 030 Lekë Regular Price 2 900 Lekë
 13. Avène Cleanance Emulsion matifikues 40 ml
  Avène Cleanance Emulsion matifikues 40 ml
  Special Price 1 680 Lekë Regular Price 2 400 Lekë
 14. Avène Hydrance Emulsion hidratues SPF 30 40 ml
  Avène Hydrance Emulsion hidratues SPF 30 40 ml
  Special Price 2 640 Lekë Regular Price 3 300 Lekë
 15. Avène Eau Thermale Fluid matifikues freskues 50 ml
  Avène Eau Thermale Fluid matifikues freskues 50 ml
  Special Price 2 040 Lekë Regular Price 2 550 Lekë
 16. ONAGRINE - Krem hidratues, matifikues, 40ml
  ONAGRINE - Krem hidratues, matifikues, 40ml
  Special Price 2 805 Lekë Regular Price 3 300 Lekë
 17. FREZYDERM - Krem hidratues 24oresh, 50ml
  FREZYDERM - Krem hidratues 24oresh, 50ml
  Special Price 1 960 Lekë Regular Price 2 450 Lekë
 18. FREZYDERM - Krem matifikues i lekures, 50ml
  FREZYDERM - Krem matifikues i lekures, 50ml
  Special Price 2 325 Lekë Regular Price 2 940 Lekë
 19. CETAPHIL - Krem hidratues,balancues i yndyres, SPF 30, 120ml
  CETAPHIL - Krem hidratues,balancues i yndyres, SPF 30, 120ml
  Special Price 2 058 Lekë Regular Price 2 940 Lekë

Items 1-32 of 86

Page:

per page
Set Descending Direction
*Ne jemi duke punuar në mënyrë të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit për klientët tanë. Çdo koment ose sugjerim nga ana juaj vlen shumë per ne. Kështu qe mos harroni të na shkruani me email ose ne rrjetet sociale. Ju faleminderit për besimin tuaj. 😀