Lëkurë normale në të yndyrshme

Items 1-32 of 107

Page:

per page
Set Descending Direction
 1. JOUTH LAB - Produkt qe thith dhe balancon yndyren, 12ml
  JOUTH LAB - Produkt qe thith dhe balancon yndyren, 12ml
  Special Price 2 752 Lekë Regular Price 3 440 Lekë
 2. APIVITA - Krem per shenjat e para teplakjes, 50ml
  APIVITA - Krem per shenjat e para teplakjes, 50ml
  Special Price 3 280 Lekë Regular Price 4 100 Lekë
 3. APIVITA - Serum hidratues kunder inperfeksioneve, 30ml
  APIVITA - Serum hidratues kunder inperfeksioneve, 30ml
  Special Price 2 400 Lekë Regular Price 3 000 Lekë
 4. APIVITA - Krem hidratues dite per lekurat mikse dhe te yndyrshme, 40ml
  APIVITA - Krem hidratues dite per lekurat mikse dhe te yndyrshme, 40ml
  Special Price 2 160 Lekë Regular Price 2 700 Lekë
 5. CAUDALIE - Bronzer kompakt mat, 10g
  CAUDALIE - Bronzer kompakt mat, 10g
  Special Price 2 799 Lekë Regular Price 3 110 Lekë
 6. Sesderma Krem-xhel me 10% ac.glikolik 50 ml
  Sesderma Krem-xhel me 10% ac.glikolik 50 ml
  Special Price 4 680 Lekë Regular Price 5 200 Lekë
 7. Sesderma Krem-xhel kundër plakjes për lëkurë normale mikse 50 ml
  Sesderma Krem-xhel kundër plakjes për lëkurë normale mikse 50 ml
  Special Price 5 040 Lekë Regular Price 5 600 Lekë
 8. Sesderma Krem-xhel intensiv për lëkurë kuperoze 50 ml
  Sesderma Krem-xhel intensiv për lëkurë kuperoze 50 ml
  Special Price 4 500 Lekë Regular Price 5 000 Lekë
 9. VICHY - NEOVADIOL Krem ridensifikues per lekura normale mikse, 50ml
  VICHY - NEOVADIOL Krem ridensifikues per lekura normale mikse, 50ml
  Special Price 4 320 Lekë Regular Price 5 400 Lekë
 10. VICHY - MINERAL 89 Koncentrat per rikuperim dhe mbrojtje, 30ml
  VICHY - MINERAL 89 Koncentrat per rikuperim dhe mbrojtje, 30ml
  Special Price 3 680 Lekë Regular Price 4 600 Lekë
 11. Novexpert Xhel purifikues për lëkurë normale në mikse 30 ml
  Novexpert Xhel purifikues për lëkurë normale në mikse 30 ml
  Special Price 2 925 Lekë Regular Price 3 250 Lekë
 12. Novexpert Serum me acid hialuronik 30 ml
  Novexpert Serum me acid hialuronik 30 ml
  Special Price 5 850 Lekë Regular Price 6 500 Lekë
 13. Novexpert Xhel forcues dhe hidratues 40 ml
  Novexpert Xhel forcues dhe hidratues 40 ml
  Special Price 4 680 Lekë Regular Price 5 200 Lekë
 14. Avène Fluid mbrojtës SPF 30 50 ml
  Avène Fluid mbrojtës SPF 30 50 ml
  Special Price 1 960 Lekë Regular Price 2 800 Lekë
 15. Avène Fluid mbrojtës SPF 50+ 50 ml
  Avène Fluid mbrojtës SPF 50+ 50 ml
  Special Price 2 030 Lekë Regular Price 2 900 Lekë
 16. Avène PhysioLift Krem zbutës 30 ml
  Avène PhysioLift Krem zbutës 30 ml
  Special Price 4 160 Lekë Regular Price 5 200 Lekë
 17. Avène A-Oxitive Serum antioksidant mbrojtës 30 ml
  Avène A-Oxitive Serum antioksidant mbrojtës 30 ml
  Special Price 4 320 Lekë Regular Price 5 400 Lekë
 18. Avène A-Oxitive Krem në trajtë xheli zbutës 30 ml
  Avène A-Oxitive Krem në trajtë xheli zbutës 30 ml
  Special Price 3 920 Lekë Regular Price 4 900 Lekë
 19. Avène Cleanance Krem zbutës nate 30 ml
  Avène Cleanance Krem zbutës nate 30 ml
  Special Price 2 380 Lekë Regular Price 3 400 Lekë
 20. Avène Cleanance Emulsion hidratues me SPF 30 40 ml
  Avène Cleanance Emulsion hidratues me SPF 30 40 ml
  Special Price 2 170 Lekë Regular Price 3 100 Lekë
 21. Avène Cleanance Krem kundër imperfeksioneve 30 ml
  Avène Cleanance Krem kundër imperfeksioneve 30 ml
  Special Price 2 030 Lekë Regular Price 2 900 Lekë
 22. Avène Cleanance Emulsion matifikues 40 ml
  Avène Cleanance Emulsion matifikues 40 ml
  Special Price 1 680 Lekë Regular Price 2 400 Lekë

Items 1-32 of 107

Page:

per page
Set Descending Direction
*Ne jemi duke punuar në mënyrë të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit për klientët tanë. Çdo koment ose sugjerim nga ana juaj vlen shumë per ne. Kështu qe mos harroni të na shkruani me email ose ne rrjetet sociale. Ju faleminderit për besimin tuaj. 😀