Lëkurë mikse

Items 1-32 of 76

Page:

per page
Set Descending Direction
 1. CeraVe Krem riparues për zonën e syve 14 ml
  CeraVe Krem riparues për zonën e syve 14 ml
  Special Price 1 899 Lekë Regular Price 2 150 Lekë
 2. CeraVe Ujë pastrues micelar 295 ml
  CeraVe Ujë pastrues micelar 295 ml
  Special Price 1 737 Lekë Regular Price 1 930 Lekë
 3. Sesderma Krem-xhel me 10% ac.glikolik 50 ml
  Sesderma Krem-xhel me 10% ac.glikolik 50 ml
  Special Price 4 680 Lekë Regular Price 5 200 Lekë
 4. Sesderma Krem-xhel kundër plakjes për lëkurë normale mikse 50 ml
  Sesderma Krem-xhel kundër plakjes për lëkurë normale mikse 50 ml
  Special Price 5 040 Lekë Regular Price 5 600 Lekë
 5. Sesderma Krem-xhel hidratues dhe trajtues për lëkurë me akne 50 ml
  Sesderma Krem-xhel hidratues dhe trajtues për lëkurë me akne 50 ml
  Special Price 4 500 Lekë Regular Price 5 000 Lekë
 6. VICHY - NEOVADIOL Krem ridensifikues per lekura normale mikse, 50ml
  VICHY - NEOVADIOL Krem ridensifikues per lekura normale mikse, 50ml
  Special Price 4 320 Lekë Regular Price 5 400 Lekë
 7. VICHY - MINERAL 89 Koncentrat per rikuperim dhe mbrojtje, 30ml
  VICHY - MINERAL 89 Koncentrat per rikuperim dhe mbrojtje, 30ml
  Special Price 3 680 Lekë Regular Price 4 600 Lekë
 8. Novexpert Serum me acid hialuronik 30 ml
  Novexpert Serum me acid hialuronik 30 ml
  Special Price 5 850 Lekë Regular Price 6 500 Lekë
 9. Novexpert Xhel forcues dhe hidratues 40 ml
  Novexpert Xhel forcues dhe hidratues 40 ml
  Special Price 4 680 Lekë Regular Price 5 200 Lekë
 10. Avène Fluid mbrojtës SPF 50+ 50 ml
  Avène Fluid mbrojtës SPF 50+ 50 ml
  Special Price 2 030 Lekë Regular Price 2 900 Lekë
 11. Avène Antirougeurs Emulsion zbutës SPF 30 40 ml
  Avène Antirougeurs Emulsion zbutës SPF 30 40 ml
  Special Price 2 320 Lekë Regular Price 2 900 Lekë
 12. Avène Dermabsolu Krem dite 40 ml
  Avène Dermabsolu Krem dite 40 ml
  Special Price 4 800 Lekë Regular Price 6 000 Lekë
 13. Avène PhysioLift Krem zbutës 30 ml
  Avène PhysioLift Krem zbutës 30 ml
  Special Price 4 160 Lekë Regular Price 5 200 Lekë
 14. Avène A-Oxitive Serum antioksidant mbrojtës 30 ml
  Avène A-Oxitive Serum antioksidant mbrojtës 30 ml
  Special Price 4 320 Lekë Regular Price 5 400 Lekë
 15. Avène A-Oxitive Krem në trajtë xheli zbutës 30 ml
  Avène A-Oxitive Krem në trajtë xheli zbutës 30 ml
  Special Price 3 920 Lekë Regular Price 4 900 Lekë
 16. Avène Hydrance Emulsion hidratues SPF 30 40 ml
  Avène Hydrance Emulsion hidratues SPF 30 40 ml
  Special Price 2 640 Lekë Regular Price 3 300 Lekë
 17. Avène Eau Thermale Fluid matifikues freskues 50 ml
  Avène Eau Thermale Fluid matifikues freskues 50 ml
  Special Price 2 040 Lekë Regular Price 2 550 Lekë
 18. FREZYDERM - Krem hidratues 24oresh, 50ml
  FREZYDERM - Krem hidratues 24oresh, 50ml
  Special Price 1 960 Lekë Regular Price 2 450 Lekë

Items 1-32 of 76

Page:

per page
Set Descending Direction
*Ne jemi duke punuar në mënyrë të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit për klientët tanë. Çdo koment ose sugjerim nga ana juaj vlen shumë per ne. Kështu qe mos harroni të na shkruani me email ose ne rrjetet sociale. Ju faleminderit për besimin tuaj. 😀