Lëkurë normale

Items 1-32 of 130

Page:

per page
Set Descending Direction
 1. CeraVe Krem riparues për zonën e syve 14 ml
  CeraVe Krem riparues për zonën e syve 14 ml
  Special Price 1 899 Lekë Regular Price 2 150 Lekë
 2. CeraVe Locion hidratues 52 ml
  CeraVe Locion hidratues 52 ml
  Special Price 2 099 Lekë Regular Price 2 270 Lekë
 3. CeraVe Locion hidratues SPF 25 52 ml
  CeraVe Locion hidratues SPF 25 52 ml
  Special Price 2 099 Lekë Regular Price 2 270 Lekë
 4. CeraVe Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë te thatë 1000 ml
  CeraVe Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë te thatë 1000 ml
  Special Price 3 150 Lekë Regular Price 3 500 Lekë
 5. CeraVe Pastrues kremoz make up-i për lëkurë normale në të thatë 236 ml
  CeraVe Pastrues kremoz make up-i për lëkurë normale në të thatë 236 ml
  Special Price 1 499 Lekë Regular Price 2 300 Lekë
 6. CeraVe Pastrues kremoz për lëkurë normale në të thatë 1000 ml
  CeraVe Pastrues kremoz për lëkurë normale në të thatë 1000 ml
  Special Price 2 610 Lekë Regular Price 2 900 Lekë
 7. CeraVe Pastrues kremoz për lëkurë normale në të thatë 473 ml
  CeraVe Pastrues kremoz për lëkurë normale në të thatë 473 ml
  Special Price 1 699 Lekë Regular Price 2 060 Lekë
 8. APIVITA - Serum hidratues kunder inperfeksioneve, 30ml
  APIVITA - Serum hidratues kunder inperfeksioneve, 30ml
  Special Price 2 400 Lekë Regular Price 3 000 Lekë
 9. Sesderma Krem-xhel me 10% ac.glikolik 50 ml
  Sesderma Krem-xhel me 10% ac.glikolik 50 ml
  Special Price 4 680 Lekë Regular Price 5 200 Lekë
 10. TEOXANE - Balm per rigjenerim te thelle, 30ml
  TEOXANE - Balm per rigjenerim te thelle, 30ml
  Special Price 4 788 Lekë Regular Price 5 320 Lekë
 11. La Roche-Posay Përkujdesje intensive hidratuese dhe qetësuese 40 ml
  La Roche-Posay Përkujdesje intensive hidratuese dhe qetësuese 40 ml
  Special Price 3 020 Lekë Regular Price 3 790 Lekë
 12. VICHY - NEOVADIOL Krem ridensifikues per lekura normale mikse, 50ml
  VICHY - NEOVADIOL Krem ridensifikues per lekura normale mikse, 50ml
  Special Price 4 320 Lekë Regular Price 5 400 Lekë
 13. VICHY - MINERAL 89 Koncentrat per rikuperim dhe mbrojtje, 30ml
  VICHY - MINERAL 89 Koncentrat per rikuperim dhe mbrojtje, 30ml
  Special Price 3 680 Lekë Regular Price 4 600 Lekë
 14. Novexpert Krem mbrojtës dhe ushqyes për lëkurë normale në të thatë 40 ml
  Novexpert Krem mbrojtës dhe ushqyes për lëkurë normale në të thatë 40 ml
  Special Price 5 040 Lekë Regular Price 5 600 Lekë
 15. Novexpert Serum hidratues dhe ushqyes me 5 Omega 30 ml
  Novexpert Serum hidratues dhe ushqyes me 5 Omega 30 ml
  Special Price 5 850 Lekë Regular Price 6 500 Lekë
 16. Novexpert Serum me acid hialuronik 30 ml
  Novexpert Serum me acid hialuronik 30 ml
  Special Price 5 850 Lekë Regular Price 6 500 Lekë
 17. Novexpert Xhel forcues dhe hidratues 40 ml
  Novexpert Xhel forcues dhe hidratues 40 ml
  Special Price 4 680 Lekë Regular Price 5 200 Lekë
 18. Novexpert Fluid antirrudhë për lëkurë normale në mikse 40 ml
  Novexpert Fluid antirrudhë për lëkurë normale në mikse 40 ml
  Special Price 4 680 Lekë Regular Price 5 200 Lekë
 19. Novexpert Krem antirrudhë për lëkurë normale në të thatë 40 ml
  Novexpert Krem antirrudhë për lëkurë normale në të thatë 40 ml
  Special Price 4 680 Lekë Regular Price 5 200 Lekë
 20. Avène Antirougeurs Emulsion zbutës SPF 30 40 ml
  Avène Antirougeurs Emulsion zbutës SPF 30 40 ml
  Special Price 2 320 Lekë Regular Price 2 900 Lekë
 21. Avène Dermabsolu Krem dite 40 ml
  Avène Dermabsolu Krem dite 40 ml
  Special Price 4 800 Lekë Regular Price 6 000 Lekë
 22. Avène PhysioLift Balsam zbutës dhe rigjenerues nate 30 ml
  Avène PhysioLift Balsam zbutës dhe rigjenerues nate 30 ml
  Special Price 4 320 Lekë Regular Price 5 400 Lekë

Items 1-32 of 130

Page:

per page
Set Descending Direction
*Ne jemi duke punuar në mënyrë të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit për klientët tanë. Çdo koment ose sugjerim nga ana juaj vlen shumë per ne. Kështu qe mos harroni të na shkruani me email ose ne rrjetet sociale. Ju faleminderit për besimin tuaj. 😀