Kujdesi për skalpin & flokët

Items 1-32 of 267

Page:

per page
Set Descending Direction
 1. APIVITA - Vaj ushqyes dhe riparues i flokeve, 100ml
  APIVITA - Vaj ushqyes dhe riparues i flokeve, 100ml
  Special Price 2 400 Lekë Regular Price 3 000 Lekë
 2. APIVITA - Vaj para shampos qe ruan ekuilibrin e flores se kokes, 50ml
  APIVITA - Vaj para shampos qe ruan ekuilibrin e flores se kokes, 50ml
  Special Price 1 840 Lekë Regular Price 2 300 Lekë
 3. APIVITA - Maske per mbrojtjen e ngjyrave per floke te lyer, 200ml
  APIVITA - Maske per mbrojtjen e ngjyrave per floke te lyer, 200ml
  Special Price 1 720 Lekë Regular Price 2 150 Lekë
 4. APIVITA - Kondicioner baze bimore qe mban ngjyren e flokeve, 150ml
  APIVITA - Kondicioner baze bimore qe mban ngjyren e flokeve, 150ml
  Special Price 1 280 Lekë Regular Price 1 600 Lekë
 5. APIVITA - Shampo per mbrojtjen e ngjyres se flokeve te lyer,
  APIVITA - Shampo per mbrojtjen e ngjyres se flokeve te lyer,
  Special Price 1 280 Lekë Regular Price 1 600 Lekë
 6. APIVITA - Shampo ushqyese dhe rigjeneruese, 250ml
  APIVITA - Shampo ushqyese dhe rigjeneruese, 250ml
  Special Price 1 280 Lekë Regular Price 1 600 Lekë
 7. APIVITA - Maske hidratuese per floket me aloe vera dhe acid hialuronic, 200ml
  APIVITA - Maske hidratuese per floket me aloe vera dhe acid hialuronic, 200ml
  Special Price 1 720 Lekë Regular Price 2 150 Lekë
 8. APIVITA - Shampo hidratuese me acid hialuronic dhe aloe, 250ml
  APIVITA - Shampo hidratuese me acid hialuronic dhe aloe, 250ml
  Special Price 1 240 Lekë Regular Price 1 550 Lekë
 9. APIVITA - Balsam i bute ditor per te gjithe llojet e flokeve, 150ml
  APIVITA - Balsam i bute ditor per te gjithe llojet e flokeve, 150ml
  Special Price 1 200 Lekë Regular Price 1 500 Lekë
 10. APIVITA - Shampo delikate per perdorim te rregullt, 500ml
  APIVITA - Shampo delikate per perdorim te rregullt, 500ml
  Special Price 1 600 Lekë Regular Price 2 000 Lekë
 11. APIVITA - Shampo per rrenje te yndyrshme dhe maja te thata, 250ml
  APIVITA - Shampo per rrenje te yndyrshme dhe maja te thata, 250ml
  Special Price 1 400 Lekë Regular Price 1 750 Lekë
 12. APIVITA - Shampo per balancimin e yndyres me propolis dhe mente, 250ml
  APIVITA - Shampo per balancimin e yndyres me propolis dhe mente, 250ml
  Special Price 1 400 Lekë Regular Price 1 750 Lekë
 13. APIVITA - Shampo per zbrokth te yndyrshem, 250ml
  APIVITA - Shampo per zbrokth te yndyrshem, 250ml
  Special Price 1 400 Lekë Regular Price 1 750 Lekë
 14. APIVITA - Shampo kunder zbrokthit, 250ml
  APIVITA - Shampo kunder zbrokthit, 250ml
  Special Price 1 400 Lekë Regular Price 1 750 Lekë
 15. APIVITA - Balsam tonifikues per floke te holle, 150ml
  APIVITA - Balsam tonifikues per floke te holle, 150ml
  Special Price 1 400 Lekë Regular Price 1 750 Lekë
 16. APIVITA - Shampo kunder renies se flokeve, 250ml
  APIVITA - Shampo kunder renies se flokeve, 250ml
  Special Price 1 400 Lekë Regular Price 1 750 Lekë
 17. APIVITA - Shampo kunder renies se flokeve per meshkuj, 250ml
  APIVITA - Shampo kunder renies se flokeve per meshkuj, 250ml
  Special Price 1 400 Lekë Regular Price 1 750 Lekë
 18. VICHY - DERCOS Shampo trajtuese per lekurat psoriatike, 200ml
  VICHY - DERCOS Shampo trajtuese per lekurat psoriatike, 200ml
  Special Price 1 640 Lekë Regular Price 2 050 Lekë
 19. VICHY - Shampo kunder zbrokthit per skalp te thate, 400ml
  VICHY - Shampo kunder zbrokthit per skalp te thate, 400ml
  Special Price 2 400 Lekë Regular Price 3 000 Lekë
 20. VICHY - Shampo kunder zbrokthit per skalp te yndyrshem, 400ml
  VICHY - Shampo kunder zbrokthit per skalp te yndyrshem, 400ml
  Special Price 2 400 Lekë Regular Price 3 000 Lekë
 21. AMINEXIL - Locion per renien fillestare te flokeve, 36ml
  AMINEXIL - Locion per renien fillestare te flokeve, 36ml
  Special Price 2 800 Lekë Regular Price 3 500 Lekë
 22. VICHY - AMINEXIL Ampula kunder renies se flokeve per meshkuj, 21x6ml
  VICHY - AMINEXIL Ampula kunder renies se flokeve per meshkuj, 21x6ml
  Special Price 7 440 Lekë Regular Price 9 300 Lekë
 23. VICHY - AMINEXIL Ampula kunder rrenies se flokeve per femra, 12x6ml
  VICHY - AMINEXIL Ampula kunder rrenies se flokeve per femra, 12x6ml
  Special Price 3 200 Lekë Regular Price 4 000 Lekë
 24. Nuxe Shampo solide me përbërës me origjinë natyrale 65 gr
  Nuxe Shampo solide me përbërës me origjinë natyrale 65 gr
  Special Price 975 Lekë Regular Price 1 500 Lekë
 25. FREZYDERM - Shampo per balancimin e yndyres, 200ml
  FREZYDERM - Shampo per balancimin e yndyres, 200ml
  Special Price 1 785 Lekë Regular Price 2 232 Lekë
 26. FREZYDERM - Shampo trajtuese per renien e flokeve tek femrat, 200ml
  FREZYDERM - Shampo trajtuese per renien e flokeve tek femrat, 200ml
  Special Price 2 225 Lekë Regular Price 2 782 Lekë
 27. FREZYDERM - Shampo per meshkujt kunder renies se fokeve, 200ml
  FREZYDERM - Shampo per meshkujt kunder renies se fokeve, 200ml
  Special Price 2 148 Lekë Regular Price 2 685 Lekë
 28. FREZYDERM - Maske forcuese per floket e holle, 200ml
  FREZYDERM - Maske forcuese per floket e holle, 200ml
  Special Price 1 832 Lekë Regular Price 2 290 Lekë
 29. FRE4ZYDERM - Locion qe parandalon renien e flokeve, 150ml
  FRE4ZYDERM - Locion qe parandalon renien e flokeve, 150ml
  Special Price 1 936 Lekë Regular Price 2 420 Lekë

Items 1-32 of 267

Page:

per page
Set Descending Direction
*Ne jemi duke punuar në mënyrë të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit për klientët tanë. Çdo koment ose sugjerim nga ana juaj vlen shumë per ne. Kështu qe mos harroni të na shkruani me email ose ne rrjetet sociale. Ju faleminderit për besimin tuaj. 😀