Përkujdesje & trajtim

Items 1-32 of 82

Page:

per page
Set Descending Direction
 1. APIVITA - Vaj ushqyes dhe riparues i flokeve, 100ml
  APIVITA - Vaj ushqyes dhe riparues i flokeve, 100ml
  Special Price 2 400 Lekë Regular Price 3 000 Lekë
 2. APIVITA - Vaj para shampos qe ruan ekuilibrin e flores se kokes, 50ml
  APIVITA - Vaj para shampos qe ruan ekuilibrin e flores se kokes, 50ml
  Special Price 1 840 Lekë Regular Price 2 300 Lekë
 3. APIVITA - Maske per mbrojtjen e ngjyrave per floke te lyer, 200ml
  APIVITA - Maske per mbrojtjen e ngjyrave per floke te lyer, 200ml
  Special Price 1 720 Lekë Regular Price 2 150 Lekë
 4. APIVITA - Kondicioner baze bimore qe mban ngjyren e flokeve, 150ml
  APIVITA - Kondicioner baze bimore qe mban ngjyren e flokeve, 150ml
  Special Price 1 280 Lekë Regular Price 1 600 Lekë
 5. APIVITA - Shampo per mbrojtjen e ngjyres se flokeve te lyer,
  APIVITA - Shampo per mbrojtjen e ngjyres se flokeve te lyer,
  Special Price 1 280 Lekë Regular Price 1 600 Lekë
 6. APIVITA - Maske hidratuese per floket me aloe vera dhe acid hialuronic, 200ml
  APIVITA - Maske hidratuese per floket me aloe vera dhe acid hialuronic, 200ml
  Special Price 1 720 Lekë Regular Price 2 150 Lekë
 7. APIVITA - Balsam i bute ditor per te gjithe llojet e flokeve, 150ml
  APIVITA - Balsam i bute ditor per te gjithe llojet e flokeve, 150ml
  Special Price 1 200 Lekë Regular Price 1 500 Lekë
 8. APIVITA - Shampo kunder zbrokthit, 250ml
  APIVITA - Shampo kunder zbrokthit, 250ml
  Special Price 1 400 Lekë Regular Price 1 750 Lekë
 9. APIVITA - Balsam tonifikues per floke te holle, 150ml
  APIVITA - Balsam tonifikues per floke te holle, 150ml
  Special Price 1 400 Lekë Regular Price 1 750 Lekë
 10. AMINEXIL - Locion per renien fillestare te flokeve, 36ml
  AMINEXIL - Locion per renien fillestare te flokeve, 36ml
  Special Price 2 800 Lekë Regular Price 3 500 Lekë
 11. VICHY - AMINEXIL Ampula kunder renies se flokeve per meshkuj, 21x6ml
  VICHY - AMINEXIL Ampula kunder renies se flokeve per meshkuj, 21x6ml
  Special Price 7 440 Lekë Regular Price 9 300 Lekë
 12. VICHY - AMINEXIL Ampula kunder rrenies se flokeve per femra, 12x6ml
  VICHY - AMINEXIL Ampula kunder rrenies se flokeve per femra, 12x6ml
  Special Price 3 200 Lekë Regular Price 4 000 Lekë
 13. FREZYDERM - Shampo per balancimin e yndyres, 200ml
  FREZYDERM - Shampo per balancimin e yndyres, 200ml
  Special Price 1 785 Lekë Regular Price 2 232 Lekë
 14. FREZYDERM - Shampo trajtuese per renien e flokeve tek femrat, 200ml
  FREZYDERM - Shampo trajtuese per renien e flokeve tek femrat, 200ml
  Special Price 2 225 Lekë Regular Price 2 782 Lekë
 15. FREZYDERM - Maske forcuese per floket e holle, 200ml
  FREZYDERM - Maske forcuese per floket e holle, 200ml
  Special Price 1 832 Lekë Regular Price 2 290 Lekë
 16. FRE4ZYDERM - Locion qe parandalon renien e flokeve, 150ml
  FRE4ZYDERM - Locion qe parandalon renien e flokeve, 150ml
  Special Price 1 936 Lekë Regular Price 2 420 Lekë

Items 1-32 of 82

Page:

per page
Set Descending Direction
*Ne jemi duke punuar në mënyrë të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit për klientët tanë. Çdo koment ose sugjerim nga ana juaj vlen shumë per ne. Kështu qe mos harroni të na shkruani me email ose ne rrjetet sociale. Ju faleminderit për besimin tuaj. 😀