Larje & pastrim

Items 1-32 of 94

Page:

per page
Set Descending Direction
 1. APIVITA - Shampo ushqyese dhe rigjeneruese, 250ml
  APIVITA - Shampo ushqyese dhe rigjeneruese, 250ml
  Special Price 1 280 Lekë Regular Price 1 600 Lekë
 2. APIVITA - Shampo hidratuese me acid hialuronic dhe aloe, 250ml
  APIVITA - Shampo hidratuese me acid hialuronic dhe aloe, 250ml
  Special Price 1 240 Lekë Regular Price 1 550 Lekë
 3. APIVITA - Shampo delikate per perdorim te rregullt, 500ml
  APIVITA - Shampo delikate per perdorim te rregullt, 500ml
  Special Price 1 600 Lekë Regular Price 2 000 Lekë
 4. APIVITA - Shampo per rrenje te yndyrshme dhe maja te thata, 250ml
  APIVITA - Shampo per rrenje te yndyrshme dhe maja te thata, 250ml
  Special Price 1 400 Lekë Regular Price 1 750 Lekë
 5. APIVITA - Shampo per balancimin e yndyres me propolis dhe mente, 250ml
  APIVITA - Shampo per balancimin e yndyres me propolis dhe mente, 250ml
  Special Price 1 400 Lekë Regular Price 1 750 Lekë
 6. APIVITA - Shampo per zbrokth te yndyrshem, 250ml
  APIVITA - Shampo per zbrokth te yndyrshem, 250ml
  Special Price 1 400 Lekë Regular Price 1 750 Lekë
 7. APIVITA - Shampo kunder renies se flokeve, 250ml
  APIVITA - Shampo kunder renies se flokeve, 250ml
  Special Price 1 400 Lekë Regular Price 1 750 Lekë
 8. APIVITA - Shampo kunder renies se flokeve per meshkuj, 250ml
  APIVITA - Shampo kunder renies se flokeve per meshkuj, 250ml
  Special Price 1 400 Lekë Regular Price 1 750 Lekë
 9. VICHY - DERCOS Shampo trajtuese per lekurat psoriatike, 200ml
  VICHY - DERCOS Shampo trajtuese per lekurat psoriatike, 200ml
  Special Price 1 640 Lekë Regular Price 2 050 Lekë
 10. VICHY - Shampo kunder zbrokthit per skalp te thate, 400ml
  VICHY - Shampo kunder zbrokthit per skalp te thate, 400ml
  Special Price 2 400 Lekë Regular Price 3 000 Lekë
 11. VICHY - Shampo energjizuese, 400ml
  VICHY - Shampo energjizuese, 400ml
  Special Price 2 400 Lekë Regular Price 3 000 Lekë
 12. VICHY - Shampo kunder zbrokthit per skalp te yndyrshem, 400ml
  VICHY - Shampo kunder zbrokthit per skalp te yndyrshem, 400ml
  Special Price 2 400 Lekë Regular Price 3 000 Lekë
 13. Nuxe Shampo solide me përbërës me origjinë natyrale 65 gr
  Nuxe Shampo solide me përbërës me origjinë natyrale 65 gr
  Special Price 975 Lekë Regular Price 1 500 Lekë
 14. FREZYDERM - Shampo per meshkujt kunder renies se fokeve, 200ml
  FREZYDERM - Shampo per meshkujt kunder renies se fokeve, 200ml
  Special Price 2 148 Lekë Regular Price 2 685 Lekë
 15. FREZYDERM - Shampo kunder zbrokthit te yndyrshem, ph neutral, 200ml
  FREZYDERM - Shampo kunder zbrokthit te yndyrshem, ph neutral, 200ml
  Special Price 1 745 Lekë Regular Price 2 182 Lekë

Items 1-32 of 94

Page:

per page
Set Descending Direction
*Ne jemi duke punuar në mënyrë të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit për klientët tanë. Çdo koment ose sugjerim nga ana juaj vlen shumë per ne. Kështu qe mos harroni të na shkruani me email ose ne rrjetet sociale. Ju faleminderit për besimin tuaj. 😀