Flokë të hollë dhe pa volum

5 Produkte

per page
Set Descending Direction
 1. FREZYDERM - Shampo per meshkujt kunder renies se fokeve, 200ml
  FREZYDERM - Shampo per meshkujt kunder renies se fokeve, 200ml
  Special Price 2 148 Lekë Regular Price 2 685 Lekë
 2. Ducray Shampo ridensifikuese 200 ml
  Ducray Shampo ridensifikuese 200 ml
  Special Price 1 365 Lekë Regular Price 2 100 Lekë
 3. VICHY - NEOGENIC Shampo ridensifikuese, 200ml
  VICHY - NEOGENIC Shampo ridensifikuese, 200ml
  Special Price 1 640 Lekë Regular Price 2 050 Lekë
 4. VICHY - Shampo densifikuese, 250ml
  VICHY - Shampo densifikuese, 250ml
  Special Price 1 640 Lekë Regular Price 2 050 Lekë
 5. VICHY - Shampo energjizuese per meshkuj, 200ml
  VICHY - Shampo energjizuese per meshkuj, 200ml
  Special Price 1 640 Lekë Regular Price 2 050 Lekë

5 Produkte

per page
Set Descending Direction
*Ne jemi duke punuar në mënyrë të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit për klientët tanë. Çdo koment ose sugjerim nga ana juaj vlen shumë per ne. Kështu qe mos harroni të na shkruani me email ose ne rrjetet sociale. Ju faleminderit për besimin tuaj. 😀