Flokë të thatë & shumë të thatë

9 Produkte

per page
Set Descending Direction
 1. APIVITA - Shampo ushqyese dhe rigjeneruese, 250ml
  APIVITA - Shampo ushqyese dhe rigjeneruese, 250ml
  Special Price 1 280 Lekë Regular Price 1 600 Lekë
 2. APIVITA - Shampo hidratuese me acid hialuronic dhe aloe, 250ml
  APIVITA - Shampo hidratuese me acid hialuronic dhe aloe, 250ml
  Special Price 1 240 Lekë Regular Price 1 550 Lekë
 3. Klorane Shampo e thatë detoks me hithër akuatike 50 ml
  Klorane Shampo e thatë detoks me hithër akuatike 50 ml
  Special Price 520 Lekë Regular Price 800 Lekë
 4. Klorane Shampo zbutëse me qumësht papirusi për flokë të thatë 400 ml
  Klorane Shampo zbutëse me qumësht papirusi për flokë të thatë 400 ml
  Special Price 1 365 Lekë Regular Price 2 100 Lekë
 5. Klorane Shampo zbutëse me qumësht papirusi për flokë të thatë 200 ml
  Klorane Shampo zbutëse me qumësht papirusi për flokë të thatë 200 ml
  Special Price 845 Lekë Regular Price 1 300 Lekë
 6. Klorane Shampo për flokë të thatë me capuacu 200 ml
  Klorane Shampo për flokë të thatë me capuacu 200 ml
  Special Price 845 Lekë Regular Price 1 300 Lekë
 7. Ducray Shampo ushqyese për flokë të thatë 200 ml
  Ducray Shampo ushqyese për flokë të thatë 200 ml
  Special Price 1 170 Lekë Regular Price 1 800 Lekë
 8. VICHY - DERCOS Shampo per skalp te ndjeshem dhe flok te thate, 200ml
  VICHY - DERCOS Shampo per skalp te ndjeshem dhe flok te thate, 200ml
  Special Price 1 640 Lekë Regular Price 2 050 Lekë

9 Produkte

per page
Set Descending Direction
*Ne jemi duke punuar në mënyrë të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit për klientët tanë. Çdo koment ose sugjerim nga ana juaj vlen shumë per ne. Kështu qe mos harroni të na shkruani me email ose ne rrjetet sociale. Ju faleminderit për besimin tuaj. 😀