Lëkurë e ndjeshme & me skuqje

Items 1-32 of 85

Page:

per page
Set Descending Direction
 1. Sesderma Krem me retinaldehid për konturin e syve 15 ml
  Sesderma Krem me retinaldehid për konturin e syve 15 ml
  Special Price 3 150 Lekë Regular Price 3 500 Lekë
 2. Sesderma Krem hidratues për lëkurë me kapilarë dhe të irrituar 50 ml
  Sesderma Krem hidratues për lëkurë me kapilarë dhe të irrituar 50 ml
  Special Price 4 230 Lekë Regular Price 4 700 Lekë
 3. Sesderma Xhel hidratues për lëkurë të irrituar 50 ml
  Sesderma Xhel hidratues për lëkurë të irrituar 50 ml
  Special Price 4 230 Lekë Regular Price 4 700 Lekë
 4. La Roche-Posay Spraj qetësues dhe rinovues i lëkurës 100 ml
  La Roche-Posay Spraj qetësues dhe rinovues i lëkurës 100 ml
  Special Price 1 920 Lekë Regular Price 2 400 Lekë
 5. La Roche-Posay Fluid për lëkurë të ndjeshme 40 ml
  La Roche-Posay Fluid për lëkurë të ndjeshme 40 ml
  Special Price 3 032 Lekë Regular Price 3 790 Lekë
 6. La Roche-Posay Përkujdesje intensive hidratuese dhe qetësuese 40 ml
  La Roche-Posay Përkujdesje intensive hidratuese dhe qetësuese 40 ml
  Special Price 3 020 Lekë Regular Price 3 790 Lekë
 7. La Roche-Posay Krem hidratues prebiotik për lëkurë sensitive të thatë 40 ml
  La Roche-Posay Krem hidratues prebiotik për lëkurë sensitive të thatë 40 ml
  Special Price 2 380 Lekë Regular Price 2 975 Lekë
 8. Novexpert Fluid hidratues dhe qetësues organik 30 ml
  Novexpert Fluid hidratues dhe qetësues organik 30 ml
  Special Price 2 610 Lekë Regular Price 2 900 Lekë
 9. Avène Qumësht mbrojtës me filtra minerale SPF 50+ 100 ml
  Avène Qumësht mbrojtës me filtra minerale SPF 50+ 100 ml
  Special Price 2 100 Lekë Regular Price 3 000 Lekë
 10. Avène Krem dielli me filtra minerale SPF 50+ 50 ml
  Avène Krem dielli me filtra minerale SPF 50+ 50 ml
  Special Price 1 960 Lekë Regular Price 2 800 Lekë
 11. Avène B-Protect Krem dielli SPF 50+ 30 ml
  Avène B-Protect Krem dielli SPF 50+ 30 ml
  Special Price 1 470 Lekë Regular Price 2 100 Lekë
 12. Avène Antirougeurs Maskë qetësuese kundër skuqjes 50 ml
  Avène Antirougeurs Maskë qetësuese kundër skuqjes 50 ml
  Special Price 2 060 Lekë Regular Price 2 600 Lekë
 13. Avène Antirougeurs Krem kundër skuqjes së lëkurës SPF 30 30 ml
  Avène Antirougeurs Krem kundër skuqjes së lëkurës SPF 30 30 ml
  Special Price 2 480 Lekë Regular Price 3 100 Lekë
 14. Avène Antirougeurs Krem kundër skuqjes kronike 30 ml
  Avène Antirougeurs Krem kundër skuqjes kronike 30 ml
  Special Price 2 080 Lekë Regular Price 2 600 Lekë
 15. Avène Dermabsolu Krem dite 40 ml
  Avène Dermabsolu Krem dite 40 ml
  Special Price 4 800 Lekë Regular Price 6 000 Lekë
 16. Avène Tolérance Control Krem qetësues për lëkurë alergjike 50 ml
  Avène Tolérance Control Krem qetësues për lëkurë alergjike 50 ml
  Special Price 2 560 Lekë Regular Price 3 200 Lekë
 17. FREZYDERM - Pastrues fytyre dhe trupi per lekure delikate, 150ml
  FREZYDERM - Pastrues fytyre dhe trupi per lekure delikate, 150ml
  Special Price 1 242 Lekë Regular Price 1 553 Lekë
 18. FREZYDERM - Krem per qetesimin e irritimeve, 50ml
  FREZYDERM - Krem per qetesimin e irritimeve, 50ml
  Special Price 2 256 Lekë Regular Price 2 820 Lekë

Items 1-32 of 85

Page:

per page
Set Descending Direction
*Ne jemi duke punuar në mënyrë të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit për klientët tanë. Çdo koment ose sugjerim nga ana juaj vlen shumë per ne. Kështu qe mos harroni të na shkruani me email ose ne rrjetet sociale. Ju faleminderit për besimin tuaj. 😀