Lëkurë shumë e thatë & atopike

23 Produkte

per page
Set Descending Direction
 1. CeraVe Krem hidratues dhe eksfoliues për trupin 340 ml
  CeraVe Krem hidratues dhe eksfoliues për trupin 340 ml
  Special Price 2 499 Lekë Regular Price 3 100 Lekë
 2. CeraVe Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë te thatë 1000 ml
  CeraVe Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë te thatë 1000 ml
  Special Price 3 150 Lekë Regular Price 3 500 Lekë
 3. CeraVe Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë te thatë 473 ml
  CeraVe Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë te thatë 473 ml
  Special Price 2 000 Lekë Regular Price 2 250 Lekë
 4. CeraVe Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë te thatë 236 ml
  CeraVe Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë te thatë 236 ml
  Special Price 1 499 Lekë Regular Price 1 900 Lekë
 5. CeraVe Xhel pastrues jo irritues për fytyrën dhe trupin 473 ml
  CeraVe Xhel pastrues jo irritues për fytyrën dhe trupin 473 ml
  Special Price 2 056 Lekë Regular Price 2 570 Lekë
 6. CeraVe Xhel pastrues jo irritues për fytyrën dhe trupin 236 ml
  CeraVe Xhel pastrues jo irritues për fytyrën dhe trupin 236 ml
  Special Price 1 664 Lekë Regular Price 2 080 Lekë
 7. Avène XeraCalm Krem S.O.S për lëkurë atopike 50 ml
  Avène XeraCalm Krem S.O.S për lëkurë atopike 50 ml
  Special Price 1 760 Lekë Regular Price 2 200 Lekë
 8. ATOPREL - Krem lares per lekure te thate, 150ml
  ATOPREL - Krem lares per lekure te thate, 150ml
  Special Price 1 936 Lekë Regular Price 2 420 Lekë
 9. CETAPHIL - Hidratues dhe qetesues i ekzemes, 295ml
  CETAPHIL - Hidratues dhe qetesues i ekzemes, 295ml
  Special Price 1 680 Lekë Regular Price 2 400 Lekë
 10. La Roche-Posay Vaj pastrues dhe rigjenerues i lëkurës 400 ml
  La Roche-Posay Vaj pastrues dhe rigjenerues i lëkurës 400 ml
  Special Price 2 208 Lekë Regular Price 2 760 Lekë
 11. La Roche-Posay Sapun larës i pasur me lipide 150 g
  La Roche-Posay Sapun larës i pasur me lipide 150 g
  Special Price 1 136 Lekë Regular Price 1 420 Lekë
 12. La Roche-Posay Qumësht hidratues për trupin 400 ml
  La Roche-Posay Qumësht hidratues për trupin 400 ml
  Special Price 2 208 Lekë Regular Price 2 760 Lekë
 13. La Roche-Posay Xhel larës për lëkurë të thatë dhe atopike me rimbushje 400 ml
  La Roche-Posay Xhel larës për lëkurë të thatë dhe atopike me rimbushje 400 ml
  Special Price 2 240 Lekë Regular Price 2 800 Lekë
 14. La Roche-Posay Xhel larës për lëkurë të thatë dhe atopike 400 ml
  La Roche-Posay Xhel larës për lëkurë të thatë dhe atopike 400 ml
  Special Price 2 680 Lekë Regular Price 3 350 Lekë
 15. LA ROCHE-POSAY Balsam për lëkura të thata dhe atopike, 400 ml
  LA ROCHE-POSAY Balsam për lëkura të thata dhe atopike, 400 ml
  Special Price 2 640 Lekë Regular Price 3 300 Lekë
 16. La Roche-Posay Balsam për lëkurë të thatë dhe atopike 200 ml
  La Roche-Posay Balsam për lëkurë të thatë dhe atopike 200 ml
  Special Price 2 040 Lekë Regular Price 2 560 Lekë

23 Produkte

per page
Set Descending Direction
*Ne jemi duke punuar në mënyrë të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit për klientët tanë. Çdo koment ose sugjerim nga ana juaj vlen shumë per ne. Kështu qe mos harroni të na shkruani me email ose ne rrjetet sociale. Ju faleminderit për besimin tuaj. 😀