Lëkura sensitive

Items 1-32 of 99

Page:

per page
Set Descending Direction
 1. CeraVe Xhel trajtues dhe hidratues 40 ml
  CeraVe Xhel trajtues dhe hidratues 40 ml
  Special Price 1 935 Lekë Regular Price 2 150 Lekë
 2. CeraVe Krem hidratues për lëkurë sensitive në të thatë 340 ml
  CeraVe Krem hidratues për lëkurë sensitive në të thatë 340 ml
  Special Price 1 999 Lekë Regular Price 2 360 Lekë
 3. CeraVe Krem hidratues për lëkurë sensitive në të thatë 177 ml
  CeraVe Krem hidratues për lëkurë sensitive në të thatë 177 ml
  Special Price 1 440 Lekë Regular Price 1 600 Lekë
 4. CeraVe Krem hidratues për lëkurë sensitive në të thatë 50 ml
  CeraVe Krem hidratues për lëkurë sensitive në të thatë 50 ml
  Special Price 899 Lekë Regular Price 1 200 Lekë
 5. JOUTH LAB - Uje micelar pastrues per te gjitha tipet e lekures, 400ml
  JOUTH LAB - Uje micelar pastrues per te gjitha tipet e lekures, 400ml
  Special Price 1 824 Lekë Regular Price 2 280 Lekë
 6. APIVITA - Pastrues me shkume kremoze per fytyren dhe syte, 200ml
  APIVITA - Pastrues me shkume kremoze per fytyren dhe syte, 200ml
  Special Price 1 480 Lekë Regular Price 1 850 Lekë
 7. Sesderma Pastrues për lëkurë kuperoze 200 ml
  Sesderma Pastrues për lëkurë kuperoze 200 ml
  Special Price 1 440 Lekë Regular Price 1 600 Lekë
 8. TEOXANE - Locion micellar, 200ml
  TEOXANE - Locion micellar, 200ml
  Special Price 3 024 Lekë Regular Price 3 360 Lekë
 9. FREZYDERM - Pastrues shume funksional i lekures, 200ml
  FREZYDERM - Pastrues shume funksional i lekures, 200ml
  Special Price 1 656 Lekë Regular Price 2 071 Lekë
 10. Rilastil Larës vajor 50 ml
  Rilastil Larës vajor 50 ml
  Special Price 560 Lekë Regular Price 700 Lekë
 11. Rilastil Larës vajor 200 ml
  Rilastil Larës vajor 200 ml
  Special Price 1 000 Lekë Regular Price 1 250 Lekë
 12. VICHY - Qumesht pastrues, 400ml
  VICHY - Qumesht pastrues, 400ml
  Special Price 2 048 Lekë Regular Price 2 560 Lekë
 13. Novexpert Maskë detoks me argjilë rozë 75 ml
  Novexpert Maskë detoks me argjilë rozë 75 ml
  Special Price 1 746 Lekë Regular Price 1 940 Lekë
 14. Novexpert Pastrues në trajtë qumështi për lëkurë të ndjeshme 200 ml
  Novexpert Pastrues në trajtë qumështi për lëkurë të ndjeshme 200 ml
  Special Price 2 250 Lekë Regular Price 2 500 Lekë
 15. Novexpert Pastrues në trajtë shkume me vitaminë C 150 ml
  Novexpert Pastrues në trajtë shkume me vitaminë C 150 ml
  Special Price 2 250 Lekë Regular Price 2 500 Lekë
 16. Avène Antirougeurs Qumësht pastrues qetësues 400 ml
  Avène Antirougeurs Qumësht pastrues qetësues 400 ml
  Special Price 2 160 Lekë Regular Price 2 700 Lekë
 17. Avène TriXera Krem dushi për lëkurë shumë të thatë 500 ml
  Avène TriXera Krem dushi për lëkurë shumë të thatë 500 ml
  Special Price 1 840 Lekë Regular Price 2 300 Lekë
 18. Avène TriXera Xhel larës për lëkurë të thatë 500 ml
  Avène TriXera Xhel larës për lëkurë të thatë 500 ml
  Special Price 2 160 Lekë Regular Price 2 700 Lekë
 19. ONAGRINE - Qumesht pastrues, 200ml
  ONAGRINE - Qumesht pastrues, 200ml
  Special Price 1 785 Lekë Regular Price 2 100 Lekë
 20. ONAGRINE - Shkume larese antioksiduese, 150ml
  ONAGRINE - Shkume larese antioksiduese, 150ml
  Special Price 1 870 Lekë Regular Price 2 200 Lekë
 21. Nuxe Xhel dushi rivitalizues 200 ml
  Nuxe Xhel dushi rivitalizues 200 ml
  Special Price 845 Lekë Regular Price 1 300 Lekë

Items 1-32 of 99

Page:

per page
Set Descending Direction
*Ne jemi duke punuar në mënyrë të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit për klientët tanë. Çdo koment ose sugjerim nga ana juaj vlen shumë per ne. Kështu qe mos harroni të na shkruani me email ose ne rrjetet sociale. Ju faleminderit për besimin tuaj. 😀