Lëkurë me njolla

Items 1-32 of 93

Page:

per page
Set Descending Direction
 1. JOUTH LAB - Shkume pastruese per lekura me akne, 150ml
  JOUTH LAB - Shkume pastruese per lekura me akne, 150ml
  Special Price 1 992 Lekë Regular Price 2 490 Lekë
 2. Sesderma Krem kundër rrudhave dhe pigmentimit 30 ml
  Sesderma Krem kundër rrudhave dhe pigmentimit 30 ml
  Special Price 4 410 Lekë Regular Price 4 900 Lekë
 3. Sesderma Xhel zbardhues 50 ml
  Sesderma Xhel zbardhues 50 ml
  Special Price 4 680 Lekë Regular Price 5 200 Lekë
 4. Sesderma Serum depigmentues 30 ml
  Sesderma Serum depigmentues 30 ml
  Special Price 4 500 Lekë Regular Price 5 000 Lekë
 5. Sesderma Krem-xhel depigmentues SPF 50+ 50 ml
  Sesderma Krem-xhel depigmentues SPF 50+ 50 ml
  Special Price 4 320 Lekë Regular Price 4 800 Lekë
 6. Sesderma Serum i lëngshëm me vitaminë C 30 ml
  Sesderma Serum i lëngshëm me vitaminë C 30 ml
  Special Price 2 970 Lekë Regular Price 3 300 Lekë
 7. Sesderma Ampula me vitaminë C 10x 1.5 ml
  Sesderma Ampula me vitaminë C 10x 1.5 ml
  Special Price 2 880 Lekë Regular Price 3 200 Lekë
 8. Sesderma Fluid shkëlqyes me vitaminë C 50 ml
  Sesderma Fluid shkëlqyes me vitaminë C 50 ml
  Special Price 4 500 Lekë Regular Price 5 000 Lekë
 9. Sesderma Krem hidratues me vitaminë C 50 ml
  Sesderma Krem hidratues me vitaminë C 50 ml
  Special Price 4 320 Lekë Regular Price 4 800 Lekë
 10. Sesderma Krem-xhel me vitaminë C 50 ml
  Sesderma Krem-xhel me vitaminë C 50 ml
  Special Price 4 500 Lekë Regular Price 5 000 Lekë
 11. Sesderma Serum me vitaminë C 30 ml
  Sesderma Serum me vitaminë C 30 ml
  Special Price 4 500 Lekë Regular Price 5 000 Lekë
 12. TEOXANE - Palete korektuese me spf 50+, 7.5g
  TEOXANE - Palete korektuese me spf 50+, 7.5g
  Special Price 6 930 Lekë Regular Price 7 700 Lekë
 13. TEOXANE - Serum me Vit C, 30ml
  TEOXANE - Serum me Vit C, 30ml
  Special Price 17 010 Lekë Regular Price 18 900 Lekë
 14. NEOSTATA - Krem zbardhues per zonen perreth syve, 15g
  NEOSTATA - Krem zbardhues per zonen perreth syve, 15g
  Special Price 4 960 Lekë Regular Price 6 200 Lekë
 15. Rilastil Spraj zbardhues dhe detoks me vitaminë C 100 ml
  Rilastil Spraj zbardhues dhe detoks me vitaminë C 100 ml
  Special Price 2 232 Lekë Regular Price 2 790 Lekë
 16. Rilastil Serum zbardhues dhe detoks me vitaminë C 30 ml
  Rilastil Serum zbardhues dhe detoks me vitaminë C 30 ml
  Special Price 4 472 Lekë Regular Price 5 590 Lekë
 17. Avène Cleanance Serum korrektues nate 30 ml
  Avène Cleanance Serum korrektues nate 30 ml
  Special Price 2 310 Lekë Regular Price 3 300 Lekë

Items 1-32 of 93

Page:

per page
Set Descending Direction
*Ne jemi duke punuar në mënyrë të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit për klientët tanë. Çdo koment ose sugjerim nga ana juaj vlen shumë per ne. Kështu qe mos harroni të na shkruani me email ose ne rrjetet sociale. Ju faleminderit për besimin tuaj. 😀