Higjena & kujdesi për fëmijën

Items 1-32 of 100

Page:

per page
Set Descending Direction
 1. URIAGE - Vaj qetesues per pastrimin e foshnjeve, 500ml
  URIAGE - Vaj qetesues per pastrimin e foshnjeve, 500ml
  Special Price 2 565 Lekë Regular Price 2 850 Lekë
 2. URIAGE - Uje termal per foshnje, 150ml
  URIAGE - Uje termal per foshnje, 150ml
  Special Price 1 170 Lekë Regular Price 1 300 Lekë
 3. URIAGE - Krem lares per foshnje per floke, trup, fytyre, 500ml
  URIAGE - Krem lares per foshnje per floke, trup, fytyre, 500ml
  Special Price 2 385 Lekë Regular Price 2 650 Lekë
 4. FREZYDERM - Detergjent per larjen e rrobave te bebeve, 1000ml
  FREZYDERM - Detergjent per larjen e rrobave te bebeve, 1000ml
  Special Price 1 680 Lekë Regular Price 2 100 Lekë
 5. FREZYDERM - Puder e lengshme per kujdesin e lekures se femijeve, 150ml
  FREZYDERM - Puder e lengshme per kujdesin e lekures se femijeve, 150ml
  Special Price 1 236 Lekë Regular Price 1 545 Lekë
 6. FREZYDERM - Emulsion hidratues per lekuren e thate te bebeve, 200ml
  FREZYDERM - Emulsion hidratues per lekuren e thate te bebeve, 200ml
  Special Price 1 292 Lekë Regular Price 1 615 Lekë
 7. FREZYDERM - Shampo trupi per femije dhe te rritur me kamomil, 200ml
  FREZYDERM - Shampo trupi per femije dhe te rritur me kamomil, 200ml
  Special Price 1 236 Lekë Regular Price 1 545 Lekë

Items 1-32 of 100

Page:

per page
Set Descending Direction
*Ne jemi duke punuar në mënyrë të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit për klientët tanë. Çdo koment ose sugjerim nga ana juaj vlen shumë per ne. Kështu qe mos harroni të na shkruani me email ose ne rrjetet sociale. Ju faleminderit për besimin tuaj. 😀