Kalcium

22 Produkte

per page
Set Descending Direction
  1. SOLGAR- Kalcium, Magnezium dhe Zink, 100 tableta
    SOLGAR- Kalcium, Magnezium dhe Zink, 100 tableta
    Special Price 1 700 Lekë Regular Price 1 897 Lekë
  2. SOLGAR- Kalcium citrat me Vitaminë D3, 60 tableta
    SOLGAR- Kalcium citrat me Vitaminë D3, 60 tableta
    Special Price 1 860 Lekë Regular Price 2 064 Lekë

22 Produkte

per page
Set Descending Direction
*Ne jemi duke punuar në mënyrë të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit për klientët tanë. Çdo koment ose sugjerim nga ana juaj vlen shumë per ne. Kështu qe mos harroni të na shkruani me email ose ne rrjetet sociale. Ju faleminderit për besimin tuaj. 😀